Czwarte konsultacje marketingowe

Strzałkado góry

Czwarte konsultacje marketingowe

Z jednej strony salon kosmetyczny i relaks przy Tai Chi i masażu, z drugiej – aranżacja wnętrz oraz produkcja mebli na wymiar. Czwarte konsultacje marketingowe zgromadziły różne osobowości i różne biznesy.

Tym razem spotkaliśmy się z przedsiębiorcami, dla których prowadzenie biznesu nie jest nowością. To prowadzenie skutecznych działań marketingowych okazało się wyzwaniem. Każdy z nich spędził godzinę w naszym studiu, a my namawialiśmy ich przede wszystkim do mówienia o sobie, pokazywania siebie i swoich osiągnięć. Poznajcie bohaterów naszych czwartych konsultacji.

Wróć do listy

Nie musisz mieć działu marketingu, żeby dbać o promocję swojej marki. W miniony czwartek próbowaliśmy to uświadomić naszym gościom. Jak nam się udało?

Kiedy zobaczyłam reklamę konsultacji, pomyślałam – czemu nie skorzystać?

Agnieszka Hałas ma swój plan na życie. Zajmuje się aranżacją wnętrz, oferując swoim klientom kompleksowe usługi, również te remontowe. Bez względu na to, czy współpracuje z klientem indywidualnym nad jednym pokojem czy pracuje nad przestrzenią użyteczności publicznej. Największą wartością jaką może zaoferować klientom jest kreatywność, pełna obsługa również po zakończeniu zlecenia oraz przyjacielska, bliska relacja.

Agnieszka zna się na tym, co robi, jednak ma świadomość, że wiedzę i umiejętności dotyczące prowadzenia mediów społecznościowych musi w sobie jeszcze rozwijać. Największą barierą u Agnieszki jest ta psychologiczna – na konsultacjach namawialiśmy ją, by nie bała się pokazywania twarzy, mówienia o swoich osiągnięciach i chwalenia się swoimi realizacjami.

Bartek otworzył nam oczy na rzeczy, których do tej pory nie robiliśmy. Zachęcał do tworzenia wartościowego contentu.

czwarte konsultacje marketingowe dobrze wiedziećczwarte konsultacje marketingowe dobrze wiedzieć

Kamila i Klaudiusz Jankowiak to wyjadacze w branży produkcji mebli na wymiar pod marką Cardo. Działają na rynku od 15 lat i to doświadczenie pokazało im, w którą stronę chcą iść, a mianowicie – chcą budować prestiżową markę i koncentrować się na dużych projektach, dostarczając kompleksowe rozwiązania.

Z Kamilą i Klaudiuszem rozmawialiśmy o mediach społecznościowych, stronie internetowej, budowaniu widoczności w sieci. Zachęcaliśmy do tworzenia wartościowego contentu i dbania o profesjonalną oprawę wizualną, która przyciągnie wymagającego klienta.

Rozmowa na luzie, ale bardzo merytoryczna. Zapaliło mi się światełko – wiem już w jakim kierunku będę podążać.

Agata Tarka chce otworzyć salon kosmetyczny, ale nie byle jaki. Jego misją jest stworzenie miejsca przyjaznego mamom i dzieciom. Bez popularnego stylu glamour czy prestige. Będzie w nim sala zabaw, fajna atmosfera i oczywiście profesjonalne usługi. Chociaż ma świadomość dużej konkurencji, wie jak się wyróżnić i jak zadbać o klientki, które z usług kosmetycznych korzystają przede wszystkim po to, by się zrelaksować.

Agatę zachęcaliśmy, by tworząc swoją komunikację pokazywała właśnie te wartości – rodzinną atmosferę, ciepło i przyjazne miejsce. Jako mocne narzędzie do promocji wybraliśmy tradycyjnego Facebooka, ale też Instagram, dający duże możliwości branży kosmetycznej oraz wśród dbających o siebie mam.

Zrozumiałam, że muszę się przełamać, częściej pokazywać, dążyć do bezpośredniego kontaktu.

Kasia Reba prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia Tai Chi Chuan. Jest także specjalistką od masażu klasycznego oraz aranżacji ogrodu jako miejsca do relaksu. Promocja jej działań opiera się w dużym stopniu na poczcie pantoflowej. Do naszego studia przyszła po inspiracje, jak wejść do sieci i tam budować swój wizerunek, który przyciągnie klientów.

Największym wyzwaniem dla Kasi jest przełamanie się i pokazanie większej grupie odbiorców. Zachęcaliśmy ją, by chwaliła się swoją pracą, jej efektami, a także by wychodziła poza świat online i nawiązywała współpracę z partnerami związanymi z jej branżą oraz pasją.

Chcesz się z nami spotkać i porozmawiać o własnym biznesie lub pomyśle na działalność? Zapraszamy już 27 marca na kolejne darmowe konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć. Wystarczy, że wypełnisz nasz brief, a Bartek skontaktuje się z tobą, by umówić godzinę.

Konsultacje

Konsultacje

powrót do listy
do góry

Kontakt

Chcesz rozwijać swoją markę? Zadzwoń lub napisz:

tel. 513 922 243 - Bartek
e-mail: bartek@reprezentuj.com

ul. Wiejska 4,
65-609 Zielona Góra