O nas

Strzałkado góry

O nas

Dobrze Wiedzieć to platforma edukacyjna stworzona z myślą o właścicielach biznesów, marketerach, HR-owcach, osobach zainteresowanych promowaniem swojej marki w sieci.

Dzielimy się wiedzą o tym jak samodzielnie prowadzić marketing swojej firmy, podpowiadamy z jakich narzędzi korzystać, informujemy o nowinkach, trickach i hackach. Z naszej platformy dowiesz się m.in. jak skutecznie działać w social mediach, stworzyć sprzedającą reklamę w Google Ads, w jaki sposób pozycjonować stronę internetową, dlaczego i w jaki sposób tworzyć content. Poznasz sposoby na analizę konkurencji, optymalizację działań, otrzymasz gotowe rozwiązania dla swojego biznesu.

Naszą misję realizujemy poprzez:

  • Kanał You Tube i naszą regularną dawkę wiedzy oraz marketingowych Tips & Tricks w programie Dobrze Wiedzieć. Zasubskrybuj nasz kanał, a co dwa tygodnie otrzymasz dostęp do garści świeżutkich informacji podanych w lekkostrawnej, kilkuminutowej formie.
  • Darmowe konsultacje marketingowe, które cieszą się coraz większą popularnością. Do naszego studia raz w miesiącu zapraszamy osoby, szukające marketingowych rozwiązań precyzyjnie skrojonych na miarę ich biznesu. Zobacz wszystkie edycje naszych konsultacji i dołącz do kolejnych, wypełniając brief.
  • Publikacje, czyli gotowe artykuły z praktycznymi poradami, instrukcjami krok po kroku, praktycznymi hackami, które możesz od razu wcielić w życie. Wszystkie artykuły Dobrze Wiedzieć znajdziesz tutaj.
  • Konferencję Dobrze Wiedzieć – najważniejsze wydarzenie dla każdego przedsiębiorcy. Co roku do Zielonej Góry zapraszamy ekspertów z dziedziny marketingu, sprzedaży, HR i EB, przedsiębiorczości, by dzielili się swoimi doświadczeniami, wiedzą, spostrzeżeniami o branży. Chcemy otwierać merytoryczną dyskusję, pokazywać gotowe koncepcje, ale także integrować środowisko biznesowe poprzez networking. Koniecznie sprawdź, kiedy odbędzie się kolejna konferencja i zarezerwuj sobie bilet.
  • Szkolenia marketingowe, które realizujemy dla zainteresowanych osób, działów marketingowych lub firm. Przyjeżdżamy do ciebie lub zapraszamy cię do naszego studia i prowadzimy kilkugodzinne warsztaty na wybrane przez ciebie tematy. Jesteśmy elastyczni: możesz wybrać konkretne szkolenie albo cykl szkoleń obejmujący kilka zagadnień. Sprawdź nasze szkolenia Dobrze Wiedzieć.

Kim jesteśmy?

Dobrze Wiedzieć to projekt realizowany przez studio marketingowe Reprezentuj.com. Jesteśmy studiem z Zielonej Góry z ponad 16-letnim doświadczeniem, które szuka nowych wyzwań w reklamie i marketingu.

Znajdziesz nas przy Wiejskiej 4, gdzie projektujemy, piszemy, wymyślamy i analizujemy. Nasze biuro to miejsce, z którym jesteśmy szczególnie związani – to tutaj rodzą się pomysły i ich realizacje, a na co dzień odwiedzają nas klienci, znajomi i inni interesujący ludzie. Czasami również nasze czworonogi. W chwilach twórczego wyczerpania jeździmy na deskorolkach po naszej olbrzymiej hali albo odreagowujemy przy dźwiękach chilloutowej muzyki.

Kontakt

Chcesz rozwijać swoją markę? Zadzwoń lub napisz:

tel. 513 922 243 - Bartek
e-mail: bartek@reprezentuj.com

ul. Wiejska 4,
65-609 Zielona Góra