Czym jest Dobrze Wiedzieć - kto za tym stoi, do kogo jest skierowane, jak pomaga?

Strzałkado góry

Czym jest Dobrze Wiedzieć – kto za tym stoi, do kogo jest skierowane, jak pomaga?

Krótka historia całkiem młodej platformy edukacyjnej Dobrze Wiedzieć. Skąd pomysł na uczenie innych marketingu?

Wróć do listy

Twórcami Dobrze Wiedzieć jesteśmy my, ludzie ze studia marketingowego Reprezentuj.com. Postanowiliśmy połączyć doświadczenie zespołu z chęcią dzielenia się wiedzą. W Rcom zawsze lubimy pomagać i nie musisz być naszym klientem, by dostać feedback na temat swojej marki. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, dlatego właśnie wpadliśmy na pomysł stworzenia Dobrze Wiedzieć. Jak to wszystko się zaczęło?

Wszystko zaczęło się od konsultacji

Zaczęło się od idei – jak zwykle z resztą. Chcieliśmy dzielić się z innymi naszym doświadczeniem i wiedzą marketingową. Zaczęliśmy od uruchomienia bezpłatnych konsultacji marketingowych w naszym studio oraz programu na YouTube z szybkimi marketingowymi tips & tricks – to tutaj pierwszy raz pojawiła się nazwa Dobrze Wiedzieć.

Comiesięczne darmowe konsultacje marketingowe to inicjatywa przeznaczona dla każdego, kto chce zacząć, rozwinąć lub sprawdzić swoje działania marketingowe. Niezobowiązujące spotkania, podczas których dzielimy się wiedzą i doświadczeniem przyciągnęły dziesiątki przedsiębiorców z Zielonej Góry, Wrocławia i okolic. Widzieliśmy, że po naszych rozmowach ludzie wychodzą z naszego studio zmotywowani do dalszej pracy, gotowi na nowe wyzwania i nastawieni na sukces. To pchnęło nas o krok dalej.

W naszym studio w Zielonej Górze dwa razy w miesiącu nagrywaliśmy odcinki, w których opowiadaliśmy o najnowszych wydarzeniach marketingowych, dzieliliśmy się sprawdzonymi praktykami, podpowiadaliśmy jak kreować wizerunek marki. Kilkukrotnie zmienialiśmy pomysł, scenografię, szukaliśmy nowych rozwiązań, aż w końcu wypracowaliśmy stały format. Na naszym kanale znajdziecie ponad trzydzieści odcinków marketingowych tips&tricks, które pomogą w kreowaniu wizerunku marki. Część zagadnień poruszanych w naszych programach rozwijamy także na naszej stronie.

Działamy w myśl „think big”

Na początkowym etapie jeszcze nie planowaliśmy rozwinięcia projektu w osobną platformę. Pierwotnym celem było pokazanie naszej eksperckiej wiedzy. To także fajna forma na pokazanie pełnego potencjału zespołu. Całkiem sprawnie dodawaliśmy kolejne aktywności i pomysły, a harmonogram działań rozbudował się naturalnie. To był dobry moment na wyjście z Reprezentuj.com. Postanowiliśmy stworzyć osobną markę z całą komunikacją.

Stworzyliśmy konsultacje dla początkujących przedsiębiorców, program wideo dla ludzi interesujących się marketingiem, publikacje dla wyjadaczy. Dodaliśmy do tego podcasty oraz otwarty meetup w formie panelu dyskusyjnego. Wszystko cały czas kręci się wokół szeroko pojętego marketingu.

Dobrze Wiedzieć – wydarzenia i szkolenia marketingowe

Przygotowaliśmy także coś dla firm chcących rozwijać umiejętności marketingowe swoich pracowników. To seria szkoleń, które możemy zorganizować bezpośrednio w miejscu pracy, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnych zawirowań logistycznych. Niezależnie, czy zespół liczy jedną osobę, sześć czy szesnaście, przygotujemy indywidualny program dopasowany do Waszych potrzeb. Jak działać skutecznie w social mediach, stworzyć sprzedającą reklamę w Google Ads, w jaki sposób pozycjonować stronę… to tylko niektóre z zagadnień, które chcemy poruszać. Analizujemy, sprawdzamy konkurencję i dajemy gotowe rozwiązania. Więcej o szkoleniach dowiesz się tutaj.

Wisienka na torcie – konferencja marketingowa w Zielonej Górze

Spoczęcie na laurach nie byłoby w naszym stylu, a taką markę warto wzmocnić jakąś dużą aktywnością, symboliczną kropką nad i. Tak zrodził się pomysł na zorganizowanie prawdziwej konferencji marketingowej, jakiej jeszcze w Zielonej Górze nie było. Dzięki temu branża marketingowa z naszego miasta ma okazję spotkać i posłuchać cenionych prelegentów, a projekt Dobrze Wiedzieć zyskuje większą wartość i rozpoznawalność. Będziemy rozmawiać o tym jak dobrze prowadzić biznes, dlaczego warto prowadzić networking i co warto wiedzieć kreując własną markę wśród klientów. O szczegółach konferencji poczytasz w tym miejscu.

biznes

social media

Kontakt

Chcesz rozwijać swoją markę? Zadzwoń lub napisz:

tel. 513 922 243 - Bartek
e-mail: bartek@reprezentuj.com

ul. Wiejska 4,
65-609 Zielona Góra