Trzecie konsultacje marketingowe

Strzałkado góry

Trzecie konsultacje marketingowe

Pod koniec stycznia odwiedziła nas cała galeria osobowości. Co je łączy? Nietypowe pomysły na biznes i chęć do podejmowania nowych wyzwań. Zobacz, jaką zdobyli wiedzę podczas trzeciej edycji naszych darmowych konsultacji marketingowych.

Wróć do listy

W każdym biznesie drzemie potencjał, szczególnie jeśli osoba, która go prowadzi, chce dać od siebie jak najwięcej. Jak pokazać to na zewnątrz i budować stabilny wizerunek na tle konkurencji? O tym rozmawialiśmy bohaterami konsultacji marketingowych Dobrze Wiedzieć.

Otrzymałam gotowe wskazówki i kierunki, których w mojej branży się nie praktykuje.

Magda ma poważne zadanie – jako ekspert Urzędu Lotnictwa Cywilnego pilnuje, by przewoźnicy przestrzegali zasad dotyczących transportu materiałów niebezpiecznych. Jej pomysł na biznes to pierwsza taka inicjatywa w zachodniej Polsce. Doradziliśmy jej, by dbała o swój ekspercki wizerunek, nie bała się technicznych zagadnień i uaktywniła się w dyskusjach związanych z jej branżą.

Otrzymałem dużo merytorycznej wiedzy. Przede wszystkim wiem, czego muszę się jeszcze nauczyć.

Masz ochotę na chwilę relaksu w nowatorskiej kapsule do floatingu? Możesz to zrobić w Zielonej Górze w salonie Bez Stresu. Jego pomysłodawcą i właścicielem jest Marcin, dla którego walka ze stresem stała się sposobem na życie. Doradzaliśmy mu, by wyszedł poza Internet i nawiązał współpracę z zewnętrznymi partnerami. W komunikacji społecznościowej zachęcaliśmy do wskazywania zalet i korzyści jakie niesie floating, a także do przekazywania pozytywnych opinii zadowolonych klientów.

Bartek potrafi pokierować rozmową tak, by zepchnąć ją na dobre tory. By człowiek powiedział to, co chce powiedzieć

Kalina realizuje nietypową pasję – tworzy teatr ilustracji Kamishibai, który funkcjonuje jako projekt Bajeczki ze skrzyneczki. Jest przy tym osobą pełną ciepła i niespożytych zasobów energii. Zachęcaliśmy ją, by te cechy przekazywała w swojej komunikacji w social mediach poprzez merytoryczne wpisy, zdjęcia z wydarzeń, treści skierowane do rodziców i opiekunów z przedszkoli oraz szkół.

Rozmawialiśmy o rzeczach, o których wiedziałem, ale nie myślałem w kontekście reklamy.

Adam przyszedł do nas w imieniu swojej żony, specjalistki od manicure i szkoleń kosmetycznych. Lilianna planuje rozwijać i promować tę drugą usługę, która opiera się na wysokim poziomie merytorycznym i wiodących na rynku produktach do paznokci. Zachęcaliśmy to młode małżeństwo do udostępniania realizacji, tworzenia krótkich, merytorycznych nagrań, aktywnego zaangażowania w social media. Radziliśmy testowanie różnych form reklamy i bieżące monitorowanie wszystkich działań.

Konsultacje oceniam na piątkę z plusem. Otrzymałem dużo wiedzy, z której na pewno skorzystam.

Marcin Kil to trener personalny, instruktor kettlebell, specjalista nowej formy treningowej w Polsce – Kaatsu. Na nasze konsultacje przyszedł, by dowiedzieć się, jak pracować nad własnym wizerunkiem w sieci, by zbudować lojalną społeczność i propagować ideę zdrowego trybu życia. Doradziliśmy Marcinowi, by zadbał o merytorykę swoich wpisów i postawił na format wideo popularny nie tylko w branży fitness.

Dostałyśmy większą motywację, by przejąć inicjatywę w promocji firmy. Na pewno pozostaniemy z Reprezentuj w stałym kontakcie.

Z Alicją i Kingą z agencji zatrudnienia Emat poznaliśmy się już wcześniej przy wspólnym projekcie. Znajomość struktury firmy, jej profesjonalizmu i specyficznego targetu pozwoliły nam na prowadzenie bardzo konkretnej rozmowy. Rozmawialiśmy o formach reklamy w sieci, ale też sposobach docierania do odbiorców offline. Dużo czasu poświęciliśmy stronie internetowej, która jest doskonałym narzędziem do promocji i budowania zaufania u odbiorców.

Chcesz samodzielnie zajmować się marketingiem w swojej firmie? Masz pytania o kampanie reklamowe lub pozycjonowanie strony? A może po prostu potrzebujesz garści motywacji i przysłowiowego kopa? Wypełnij nasz brief i weź udział w czwartej edycji darmowych konsultacji marketingowych Dobrze Wiedzieć, która odbędzie się 21 lutego.

Konsultacje

Konsultacje

powrót do listy
do góry

Kontakt

Chcesz rozwijać swoją markę? Zadzwoń lub napisz:

tel. 513 922 243 - Bartek
e-mail: bartek@reprezentuj.com

ul. Wiejska 4,
65-609 Zielona Góra