Wideo

Marketingowe
tips & tricks

seria krótkich filmików poświęconych szybkim poradom marketingowym to nasz nieśmiały romans z YouTube

 • ODC. 48

  GoWork LinkedIn jak używać ich rekrutacji?

  Prowadzisz w swojej firmie regularną rekrutację? Nie opieraj jej wyłącznie na publikacji ogłoszeń na popularnych portalach rekrutacyjnych i na Facebooku. W kontekście działań rekrutacyjnych warto rozważyć także GoWork oraz LinkedIn. Jak się po nich poruszać i jak mogą pomóc w szukaniu pracowników? Tego dowiesz się z tego odcinka Dobrze Wiedzieć!

 • ODC. 47

  Komunikacja według modelu POEM

  Model POEM, czyli Paid Owned Earned Media, to zintegrowany system komunikacji marketingowej w sieci. Wszystkie elementy modelu powinny się uzupełniać i być głównym celem digital marketingu marki. Jak połączyć wszystkie działania wymienione w modelu POEM?

 • ODC. 46

  Czym jest persona jak ją stworzyć?

  Zastanawiałeś się kiedyś, kim są Twoi klienci? Zanim zaczniesz komunikację w sieci warto dobrze przeanalizować profil swoich odbiorców - kim są, gdzie pracują, jak wygląda ich życie? By ułatwić sobie tworzenie treści i wybór kanałów komunikacji, spróbuj stworzyć personę. Czym jest to narzędzie i jak z niego skorzystać?

 • ODC. 45

  Jak tworzyć marketing online pandemii?

  Ten odcinek to poradnik dla tych, którzy jeszcze nie wdrożyli żadnej strategii marketingowej, która miałaby pomóc w prowadzeniu biznesu podczas pandemii. Jakie działania wdrożyć do Waszej firmy, które będą przyjazne dla Waszych klientów i pozwolą Wam nadal działać?

 • ODC. 44

  Jakie treści publikować sieci?

  Wpis blogowy, infografika a może... e-book? Jakie treści sprawdzą się w Internecie i dla kogo? Posłuchaj, co wybrać, by wyróżniać się w sieci i trafić do wszystkich swoich odbiorców.

Pokaż wszystkie video

Podcasty

 • Otwórz podcast
  ODC. 9

  Czy na Pilatesie można zarabiać?

  Przed pandemią rzadko przywiązywaliśmy uwagę do prawidłowej postawy i rozwiązań, które wpływają pozytywnie na kręgosłup. Od kilku miesięcy Pilates, joga czy zajęcia poświęcone zdrowemu kręgosłupowi zyskują popularność. Czy da się zarobić na mówieniu ludziom jak mają stać, chodzić i siedzieć? W naszym podcaście rozmawiamy z Natalią Buczyniak ze Spine Moves Pilates. Jak znalazła swoją niszę, jakie wartości wyznaje i jak prowadzi swoją firmę?

  Youtube Spotify
 • Otwórz podcast
  ODC. 8

  Jak rozwija się branża podcastów? - Paweł Ptaszyński z cnw media

  Rynek podcastów ciągle rośnie - w zasadzie nie ma już branży, o której ktoś nie nagrywa podcastu. Jak wygląda to od zaplecza? Czy warto inwestować w audio branding i czy da się na takiej obsłudze klienta zarobić? Posłuchaj naszego wywiadu z Pawłem Ptaszyńskim, właścicielem cnw media i twórcą podcastu "Łowcy wyzwań".

  Youtube Spotify
Pokaż wszystkie podcasty

Kontakt

Chcesz rozwijać swoją markę? Zadzwoń lub napisz:

tel. 513 922 243 - Bartek
e-mail: bartek@reprezentuj.com

ul. Wiejska 4,
65-609 Zielona Góra