Wideo

Marketingowe
tips & tricks

seria krótkich filmików poświęconych szybkim poradom marketingowym to nasz nieśmiały romans z YouTube

 • ODC. 36

  Przewodnik po Google Analytics

  Wiesz, co użytkownicy robią na Twojej stronie internetowej? Powinieneś! W tym odcinku Dobrze Wiedzieć rozmawiamy o Google Analytics, czyli narzędziu, dzięki któremy możesz analizować zachowanie odwiedzających Twoją stronę.

 • ODC. 35

  Facebook Ads Google Ads co wybrać?

  Mały budżet często odstrasza nas od podjęcia decyzji o starcie kampanii reklamowej. Stawia przed nami także trudne pytanie - wybrać reklamy na Facebooku czy w Google? Oczywiście, to zależy! Od czego? O różnicach i możliwościach Facebook Ads i Google Ads opowiadamy w programie Dobrze Wiedzieć .

 • ODC. 34

  Jak długo żyje post mediach społecznościowych? 

  Jak długo "żyje" post w mediach społecznościowych? Do rozmowy na ten temat zainspirowała nas jedna z grafik znalezionych w Internecie. Ile, według nas, żyje post na Twitterze, Facebooku, Instagramie i LinkedInie? Drugi temat to rodzaj postów, które publikujemy na LinkedIn - dlaczego warto być merytorycznym i inspirować innych? Na koniec poruszamy sprawy związane z employer brandingiem. Jak kreować swój wizerunek pracodawcy by był wiarygodny dla pracowników? Co w procesie rekrutacji zachęci do aplikowania i dlaczego owocowe czwartki nie są niczym atrakcyjnym?

 • ODC. 33

  Jak pozycjonować za pomocą YouTube?

  Czy pozycjonowanie za pomocą YouTube jest możliwe? Tak! Sprawdź jakie techniki zastosować, by filmy poprawiły Twoją widoczność w sieci. Co jeszcze w 33. odcinku Dobrze Wiedzieć? Rozmawiamy o nadchodzącej zmianie algorytmu Google w 2021 roku i radzimy jak się do niej przygotować. Rekrutujesz? Szukasz pracy? Oglądaj do końca! Porównujemy Facebooka i LinkedIn pod względem umieszczania ogłoszeń i rekrutacji.

 • ODC. 32

  Jak budować grupę na Facebooku?

  Temat społeczności poruszaliśmy kilkukrotnie, ale nigdy nie powiedziałyśmy jak stworzyć i rozwijać grupę na Facebooku. W tym odcinku poznacie kilka naszych porad jak najlepiej się do tego zabrać. Poza tym, opowiemy o pewnym raporcie, który przewraca do góry nogami branżę SEO i o tym, dlaczego warto przygotowywać raporty nawet jeśli pracuje się dla samego siebie!

Pokaż wszystkie video

Podcasty

 • Otwórz podcast
  ODC. 4

  5 sposobów na prowadzenie biznesu na YouTube - Marcin Radziwoń - Podcast Dobrze Wiedzieć

  Chcesz poznać 5 sposobów na... biznes? Koniecznie poznaj przepis na sprawne tworzenie contentu od Marcina Radziwonia. Marcin to specjalista w dziedzinie YouTube'a, który od lat z powodzeniem tworzy popularne marki. Doskonale wie, co w trawie piszczy, czego oczekują od niego odbiorcy i jak stworzyć treść wideo, która będzie sprzedawać. Influencer marketing nie jest mu obcy, a łączenie kilku różnych biznesów nie jest żadnym wyzwaniem.

  Youtube Spotify
 • Otwórz podcast
  ODC. 3

  Jarosław Rozmiarek z Rozmiar Sukcesu - Podcast Dobrze Wiedzieć

  Jakie błędy w sprzedaży popełniają małe i średnie przedsiębiorstwa? Czy planowanie działań i układanie strategii rzeczywiście jest stratą czasu? Posłuchaj naszego kolejnego podcastu! W roli naszego gościa występuje Jarosław Rozmiarek, który zawodowo zajmuje się zwiększaniem efektywności firm. 15 minut rozmowy o kluczowej roli liczenia i świadomego planowania strategii w biznesie - idealne na szybką przerwę kawową!

  Youtube Spotify
Pokaż wszystkie podcasty

Kontakt

Chcesz rozwijać swoją markę? Zadzwoń lub napisz:

tel. 513 922 243 - Bartek
e-mail: bartek@reprezentuj.com

ul. Wiejska 4,
65-609 Zielona Góra